Nepatinka eiti įprastu keliu? ™ propaguoja unikalų požiūrį į darbą su tavimi. Siekiame dirbti su geriausiais. Sieki to paties? Turėtum:

- puikiai išmanyti , MySQL, JavaScript, XHTML;
- būti susipažinęs su šiandiena taikomais e-sprendimais;
- gyventi Kaune;
- norėti uždirbti daugiau nei 3000 Lt/mėn.
- siekti aukštos (savo) gyvenimo kokybės.

cv@zoomcreative.lt
www.zoomcreative.lt

Panašūs straipsniai


“ZOOMcreative™ - vieta specialistams” komentarų: 12

 1. minde

  pixel.lt mirė? Tai susije su vasara? Ar tai susije su M$?

 2. asterisk

  Niekas nemirė :) juk veikia. Šiaip dėl straipsnių nebuvimo turbūt vasara kalta ;)

 3. neworld

  Nu žiūrėsim, laukiu naujų straipsnių.

 4. Tadas

  Ka, jau nieko neberasot?

 5. ignis55

  Toks straipsnis - darbo pasiūlymas. O man įdomu kiek normaliai uždirba web programeris kaune? nes vln siaip na yra uz 2k dirbanciu bet vidutinis atlyginimas apie 2.5k sukasi o paskui tai zinau ir uz 3k ir uz 4k dirbanciu, na tarkim e-pasas beveik 4k moka… tad idomu kaip situacija kaune? :)

 6. Žilvinas

  Esmė dar ir ne kiek moka, o kaip moka. Ar vyrauja baltieji ar juodieji :)

 7. gcds

  Speju Viskas Priklauso Nuo Dirbancio ta darba jei dirbs tas kuris viska pirko uz pinigelius visus baigiamuosiu tai jis ir gaus tuos vidutinius 2.5k. O Seip pazystamas mazoj studijoj londone gauna apie 6k svaru per savaite o jis dirba su pagrindiniais dalykais tokiais kaip php, xhtml, css, js :) Apie Save negaliu nieko pasakyt kiek uzdirbu nes dar tik mokinuosi :)

 8. ignis

  na siaip manau daugumai vistiek moka vokeliuose. nedaug kas cia ir diskutuoja, siaip manau idomu butu kad daugiau pasisakytu, tada butu galima daryti sioki toki skaiciavima, nors aisku nzn kiek as moku kiek kiti programinti, bet apytikriai visada reikia zinoti rinka ;)

 9. Asd

  gcds, ir tu tuo pazystamu taip sventai tiki, kad per savaite jis gauna po 6k svaru :D Per menesi tuomet gautusi apie 26k svaru, per metus - >300k svaru. Pats juk supranti, kad sitaip nebuna PHP programuotojui. Net ir per menesi 6k svaru niekas nemokes tenai PHP programuotojui. Su PHP dirbdamas programuotojuo sakyciau ten maximum iki 45k svaru per metus gali gauti (pries mokescius). Java gali iki kokiu 65k gauti. Bet tikrai ne 6k per menesi :)

 10. Kęstutis

  Sutinku su Asd. Gal ten litų (turėjo omenyje gcds, nors rašė svarų), o ne svarų. Nes 96k per mėn. Lt (svarus perverčiau i litus) negali būti, o jei litais (nevertus) būtų 24 k per mėn., nu tai tiek gali gauti koks nors vyr. programuotojas ir tai jau ne kiekvienas.

 11. gcds

  Asd, Londone Atliginimus moka kas savaite jei autobusu vairuotojas tenais gauna per savaite 500 svaru tai gali skaicuot :) Pasiziurek skelbimus intike http://www.justlondonjobs.co.uk/job-164952.html

 12. Kęstutis

  gcds, pas mus fūrų vairuotojai gauna apie 4500 Lt per mėn. O ten darbų atlyginimai surašyti kas metus ;) „per annum“ tai reiškia „kiekvienais metais“. Ir tada labai gražiai kažkodėl gaunasi tik ~ 10 000 Lt kas mėn. Lietuvoje irgi yra ne vienas žmogus kuris turi ne vieną ir ne du milijonus, o yra net ir milijardierių :) Tik va dar atlyginimai nėra visiškai tokie pat kaip užsienyje ar net didesni (nes mūsiškiai dažniausiai daugiau dirba nei tingūs vakarų europiečiai). Taip, kad eik mokytis anglų kalbos nejuokinęs anglų :)

Rašyti komentarą

Jūs privalote prisijungti jeigu norite rašyti komentarą.