Ilgai turbūt “The Bat!” buvo lyderiaujantis pašto klientas. Galbūt ir dabar daugelis mano taip pat. Visgi yra keletas priežasčių, dėl ko gali reikėti jo atisakyti:

 • jis nėra atviras/laisvas modifikavimui (free, meaning freedom to modificate)
 • nėra laisvas pinigine prasme (free of charge)
 • pas jį prastai su IMAP palaikymu
 • nuo senų laikų turi bug’ą - kartais neišsijungia paprašytas
 • kitos Jūsų sugalvotos priežastys


Aišku, sakysit, kad tam yra creck’ai, bet čia atskira tema :)
Jeigu visgi nusprendėt pereiti nuo “The Bat!” prie “Thunderbird” tai susidursit su viena problema - thunderbird’as neduoda pasirinkimo importuoti laiškus iš bat’o. Keletą laiškų gal būtų galima rankom susikurti/perkopijuoti. Bet jei jų yra n tūkstančių… Visgi yra būdų kaip tą padaryti.

Pirmas būdas
Atrodo, kad thunderbird’as laiškus saugo Unix Mbox formatu.

 1. atsidarome thunderbird’ą, pažymime “Local Folders”
 2. sukuriame naują katalogą “naujas”
 3. vėl pažymime “Local Folders”, kontekstiniame meniu pasirenkame “properties”
 4. įsimename (užsirašome) kelią, kuris įrašytas “Local directory” laukelyje (pvz.: pas mane jis “D:\Documents and Settings\unknown\Application Data\Thunderbird\Profiles\w9mo6dje.default\Mail\Local Folders”)
 5. atsidarome bat’ą, pažymime laiškus, kuriuos norime eksportuoti
 6. einame “meniu>Tools>Export messages>UNIX Mailbox”
 7. naršome iki to katalogo kurį prieš tai įsiminėme; failą išsaugome vardu “naujas” (be jokio plėtinio). Kadangi toks failas egzistuoja tai overwrite’iname
 8. atidarome thunderbirdą ir džiaugiamės matydami laiškus kataloge “local folders > naujas”

Antras būdas
Iš “The Bat!” norimus laiškus eksportuojame į “MS Outlook”, po to iš ten į Thunderbird.

Panašūs straipsniai


““Thunderbird”: importuojam laiškus iš “The Bat!”” komentarų: 3

 1. Augustinas

  “jis nėra atviras/laisvas modifikavimui (free, meaning freedom to modificate)” - nesamone, o kam ji isviso modifikuoti ? Matyt tu developeris ir daznai modfikuoji soursus ir dar thunderbird… , sansas kad kazkas ji modifikuosis 1 is 2 milijonu. aciu.
  “pas jį prastai su IMAP palaikymu” - Cia kas argumentas?
  “nuo senų laikų turi bug’ą - kartais neišsijungia paprašytas” - wh00t ? cia dar vienas argumentas ? matyt rankos kreivos ir skaityti nemoki.
  “kitos Jūsų sugalvotos priežastys” - nes daugiau nieko neprimastei. Isviso jau tokia nesamone parasei, nei cia kas nei kazkas, nei py*du ny vkarsnaju armiju. Vaikas :( Siulyciau administracijai nepublikuoti tokiu nesamoniu, o tai tie kurie kazka dar supranta - juoksis.

 2. vist

  O as kaip tik uz legaluma: kadangi thebat naudokjaunuo 1 versijos, tai jau n metu. Pradejo truputi knisti jo mineti bugeliai, kad mokamas. Is esmes butu gal ir galima sumoket, bet… Per ta visa laika nepavyko rasti jo pasto deziu sinchronizacijos su PPC ar PALM. Taip kad einu prie paukscio ir bandysim ziuret kaip ir kas bus su juom…

 3. dz0

  kaip tik tokios info ieškojau :)
  univere nuo seno kelioms sekretorėms buvo pakurtas bat’as, tai vis pakeitus kompą per naują ieškoti serial’u ir pan pabodo..

Rašyti komentarą

Jūs privalote prisijungti jeigu norite rašyti komentarą.