Sveiki,
turbūt visi pastebėjot, kad laikas lekia labai greitai. Jau praėjo visa savaitė po Naujųjų linksmybių, o galvos dar tik baigia blaivytis :))
Šią savaitę su mumis pasidalino mintimis justjust, parašęs straipsnį “Internet Explorer sąlygos sakiniai - komentarai (if…else)“. Dekui jam.
šiam savaitgaliui:
Humble Little Ruby Book (čia visa knyga)
Debugging PHP scripts
GoogleBot Requested a CSS File!
HTML Cheat Sheet (html špera)
D Programming Language

Sėkmės skaitant!

Panašūs straipsniai


“Savaitgalio skaitiniai #8” komentarų: 7

 1. Sergej Kurakin

  Debugging PHP scripts - (IMHO) nevertas demesio. Jai ten butu dydelis straipsnis apie koki phpUnit naudojima, arba Zend Debuger/XDebug. Kodel butent shis straipsnis nera geras? DebugClass - jai “object member” yra masyvas - nieko gero jis neparodis. Jai uzklausoje irgi yra masyvas - DebugIncoming irgi nieko gero naparodis. Jai jau reikia kaz ka debuginti senais “proteviu” metodais:
  [php]
  echo ”;
  var_dump ( $anyvar);
  echo ”;
  [/php]
  arba
  [php]
  echo ”;
  print_r ( $anyvar);
  echo ”;
  [/php]
  Ir jokiu isidirbinejimu. O jau jai norite kaz-ko advanced - Zend Debuger/xDebug + phpUnit testai, gal but loginimas (ne klaidu, o visu ipatingu veiksmu).

 2. Sergej Kurakin

  GoogleBot Requested a CSS File! - Jai jus sekate Google, jus puikiai zinote apie Google Sitemaps / Google Webmasters Tools programa ir jie tikrina kiekviena tinklapi, ar nera jame “hidden links”, ar nera kokiu “Malicious Software” ar kitokiu, vartotojams keiksmingu kodo gabalu. Skaitikis Mutt Cutts - ten pakankamai aishkiai apie tai rasho.

 3. asterisk

  Taip, kodėl tikrina viskas aišku, esmė jog anksčiau nei javascript, nei css failų google bot netikrindavo.

 4. Sergej Kurakin

  Tai anksčiau tu dalikų netikrino, nors aš į tai visiškai nekreipiau ir nekreipių demesio (butu įdomu atkasti kokių metu senumo access.log ir ji išanalizuoti). IMHO - GoogleBot jau visai ne traktoja puslapio kaip koks “lynx” naršyklė, o kreipia demesio į daug ką. Kiek pamenų, puslapius su pasleptomis nuorodis jie rasdavo ir anksčiau - vadinasi jie turejo analizuoti RSS, tik nežinia, ar jie tai darė atvirom, ar ne :)

 5. IdeaG

  Sergej Kurakin> manau ne RSS o CSS turėjai omenyje. Ir taip, Google jau senai supranta ir nagrineja internal stilius (style atributas ir style tagas), tuo tarpu external css ir js failu anksčiau nejudindavo - tame ir naujiena.

 6. Sergej Kurakin

  Jo, nepataikiau i C… pataikiau i R… Buna :)

 7. IdeaG

  Sergej>Per atsitiktinuma žmonės dažnai žūva, bet būna kad ir gimsta :)

Rašyti komentarą

Jūs privalote prisijungti jeigu norite rašyti komentarą.