Visi ilgai ir nekantriai laukiate konkurso rezultatų? Štai jie pagaliau yra!
Bet prieš paskelbdami nugalėtojus norėtume pasidžiaugti sėkmingai įvykusiu konkursu. Sulaukėme daug puikių straipsnių, tiesa, labai gaila, jog merginos buvo neaktyvios, nes dabar susidaro įspūdis, kad programuotojais gali būti tik vyrai. Merginos pasitempkite!
Visi kurie nepateko tarp nugalėtojų arba nespėjo parašyti straipsnių - nenusiminkit, tai buvo pirmasis mūsų bandymas suorganizuoti konkursą ir padalinti prizus, galime drąsiai pasakyti, jog mums jis patiko, todėl laukite prizų ir ateityje. O dabar nugalėtojai yra…

Nugalėtojai:
Absoliutus nugalėtojas - Saulius ir jo straipnis “Įdomesnis ir linksmesnis programavimas su C# 3.0“. Šis straipsnis užėmė pirmąją vietą ir .NET, ir programavimo kategorijose.
Taip pat Sauliaus straipsnis “Deklaratyvus programavimas su .NET” laimėjo antrąją vietą .NET kategorijoje.
Trečiąją vietą užėmė Sergėjus Barinovas su straipsniu “Įvadas į Microsoft Silverlight (1 dalis)“.
Programavimo kategorijoje Sauliui nusileido ir antrąją vietą užėmė Sergej Kurakin su straipsniu “Kešas - kas tai, ir ar mums to reikia?
Na, o trečiąją vietą programavimo kategorijoje laimėjo Žilvinas Sadauskas su straipsniu “PHP - kaip pagreitinti darbą ir pagerinti našumą“.
Merginų kategorijoje be konkurencijos laimėjo Irma Dobrovolskytė su straipsniu “3ds Max ir VRML kalbos sintezė“.

Per šį konkurso laikotarpį Pixel.lt sulaukė daugybės komentarų ir tik maža jų dalis buvo beverčiai!
Na, o 1000-ąjį komentarą parašė Juozas Kaziukėnas.

Dar kartą ačiū dalyvavusiems ir iki kitų konkursų!
P.S. visus konkurso straipsnius rasite čia.

Panašūs straipsniai


“Pixel.lt ir “Microsoft Lietuva” konkurso nugalėtojai” komentarų: 30

 1. Žilvinas Sadauskas

  That’s the way… aha aha… i like it… aha aha :)

 2. Eimantas

  kodėl vienas bičas laimėjo tiek prizų? jaučiu korupciją .P

 3. ~Karolis

  Negaliu nepastebėti, kad labai įtartinai atrodo jog absoliutus nugalėtojas yra straipsnis būtent apie MS produktus :)

  O kokie buvo kriterijai ir kas buvo komisija? :)


 4. O kas, visai neblogai :) Viskas būtent taip, kaip aš norėjau ir tikėjausi.

 5. asterisk

  Eimantai, jo straipsniai geriausi buvo :)
  Karoli, korupcijos nebuvo. Vertino Pixel.lt, Microsoft ir skaitytojai. Gali pats pasižiūrėti komentarų kokybę bei įvertinimus prie Sauliaus straipsnių ir pastebėsi, jog jie lenkia kitus straipsnius.

 6. Rimantas

  ar teisingai perskaičiau “vertino Microsoft”?
  Daugiau klausimų neturiu :)

 7. asterisk

  Eh.. suprasčiau šią ironiją tuomet, jeigu straipsnis tikrai nebūtų vertas laimėti :)


 8. Įdomų, kodėl mano straipsniu niekas nekomentavo…

 9. Lukas Steiblys

  Et.. Bus dar tų konkursų :)

 10. Eimantas

  O.T.: asterisk, neskiri ironijos nuo sarkazmo? .)

 11. Žilvinas Sadauskas

  O tai NK jau nebevertino? Atsisakė remti, ar kaip?

 12. Tadas

  A nu taip laimetojas parase apie Microsoft, vertino Microsoft prizas Microsoft produktas. Ka padarysi :)

 13. Mindaugas

  Suprasčiau jeigu būtų aiški vertinimo sistema. Nes dabar apie “komentarų kokybę” sunku kalbėti, kai komentarai buvo cenzūruojami (-;

 14. Giedrius

  kas man nepatinka - kad laimejo straipsniai, kuriu analogus galima rasti uzsienio kalba internete, o ypac nepatiko, kad laimejo ivadas i silverlight - tikrai nieko orginalaus jame nebuvo.
  anyway, cia turbut tik pralaimejimo kartelis

 15. Saulius

  Nū tikrai, nesąmonė kažkokia :>
  O šiaip, kada awardų ceremonis ? noriu geimint :)

 16. Sepa

  Išmokime džiaugtis kitų žmonių pergalėmis. Be to, juk ne paskutinis konkursas - manau visiem klius sužibėt, nes pixel.lt klęsti!

  (O prieš metus buvo veikėjų, kurie šį projektą su žemėmis malė).

  Live long and prosper!

 17. kik

  Nenusiminkit, ne visada laimi geriausi, ne visada įvertinami geriausiais vertinimais patys geriausieji ;) Dažnai net būna gėda sakyti, kad Tu turi tokį ir tokį „laipsnį“, nes pasižiūrėjus, kad kitas panašiai turintis padaro iš vis nesąmonę (nusišneka juodai arba specialiai atvirkščiai ir svarbiausia juo tiki).

  Sepa teisingai sako, reikia išmokti džiaugtis kitų pergalėmis. O tai, kad nelaimėjot tai nieko tokio, būna, kad profesorius iš profesoriaus pavagia išradimą…

  P.S. „Laimėtojai bus paskelbti per savaitę nuo konkurso pabaigos (nuo 2007.10.31).“ - pavėlavot 6 dienas. Pirmas blynas visada būna prisvilęs :) Už tai kitas bus geresnis :) Jeigu tik jis bus :) Sėkmės rengiant kitus konkursus! Gero vakaro :)

 18. Andrius Bentkus

  Kadangi Microsoft vertino, tai jie ivertino tokius straipsnius gerai, kurie rashe apie Microsoft technologijas. Kadangi .NET yra microsoft technologija, ir 2 straipsniai vieno prizininko buvo apie C# 3.0 ir apie deklaratyvu programavima, jis laimejo du prizus! Kitas prizininkas rashe apie Microsoft Silverlight, kuris yra alia “mini” .NET frameworkas browseryje. Aisku, realiai Silverlight yra truputi platesne savoka, kadangi su 1.1 normalia versija, tikriausiai bus isleista su 4 ’scripting language’, (taigi jis tures dar ir Microsoft Scripting sluoksniuka ant CLR, kuris vadinsis DLR, Dynamic Language Runtime). Taigi va, butent tie 3 straipsniai laimejo del to, kadangi vertino musu shaunus vyrukai is Microsoft, kurie isleido saunia sistema Vista, kuri latviskai skamba juokingai.

 19. asterisk

  Andriau Bentkau, pirma pateik faktus, kad jie įvertino straipsnius apie .NET geriau negu kitus.
  Antra, .NET straipsniai laimėjo tik .NET kategorijoje, išskyrus vieną - geriausią. Visi kiti straipsniai apie programavimą aplenkė .NET straipsnius, tai ką kalbėt apie gerą įvertinimą ? Aš manau, jog jeigu būtų įvertinę GERIAU, tai visi .NET straipsniai laimėtų ir programavimo kategorijoje ir .NET kategorijoje.

 20. Žilvinas Sadauskas

  Beje, o tai dabar Saulius laimėjo du XBox’us? Ar kaip čia? :D

 21. Gediminas Cibas

  :) Skaitomiausias ir daugiausiai komentaru surinkes straipsnis nelaimejo nieko…. :)) kaip ka idomiai… :) O viska “laimejo” vienas zmogus… :) linksmai cia tie konkursai vykdomi tokiu portaliuksciu… :) sekmes.

 22. asterisk

  Gediminai, maža kad jis buvo skaitomiausias ir labiausiai komentuojamas. Pasižiūrėk į straipsnio įvertinimą ir komentarus perskaityk. Žiūrima ne kiekybė, o kokybė. Skaitomumas įtakos neturėjo, nes visi straipsniai publikuoti skirtingu laiku, tad senesni straipsniai galėjo daugiau skaitytojų sulaukti negu naujausi.

  Žilvinai, už absoliučią pirmą vietą - vieną. :)

 23. Žilvinas Sadauskas

  O tai kur antras pasidėjo? :)


 24. Viskas gerai, sekančiam konkursui būtinai visi sukursime po laimėjimo strategija ir visi laimėsime. Tik vertinimo sistema pixel.lt tegul geriau aprašo ir konkurso pabaigoje, kad skaidriau butu, parodo visus įvertinimus, kiek taškų už ką gavo koks straipsnis.

 25. asterisk

  Žilvinai, MS`as pasiliko :P

  Sergėjau, būtinai ištaisysim per šį konkursą darytas klaidas. Juk visada būna pirmas kartas :)


 26. Įdomu, kada išmoksime pirmą kartą daryti be klaidų? Juk IT srityje pirmas kartas buna gan dažnai, o vietos klaidoms neturi būti.

 27. Sandra

  Kaip žmogus ar žmonių grupelė pirmą kartą rengdama konkursą gali viską padaryti tobulai, Sergėjau? :) Be to, tobulai padaryti niekada nepadarysi. Taip pat visiems gi neįtiksi, kiek žmonių, tiek ir nuomonių.


 28. Aš manau kad gali. Turi stengtis.

  Bet, kad, nemanytumet, kad esu senis nuolat niurzgiantis - man patiko, niekaa dar nieko nelaimėjau konkursuose. Sekančiame, jai galėsiu - butinai dalivausiu.

 29. Savaitgalio skaitiniai #42 » Pixel.lt

  […] tokios snieguotos pertraukos skaitiniai sugrįžta :) Ką gi, pasibaigė Pixel.lt konkursas. Nugalėtojai paskelbti. Konkurso metu, prie Pixel.lt bendruomenės prisijungė daug naujų narių, tikiuosi, jog jie ir […]

 30. Juozo Kaziukėno blogas » Kalėdinis gerumas - ar norite dovanos nuo manęs?

  […] senai vyko Microsoft rengtas straipsnių konkursas, kuriame kažkokiu magišku būdu aš sugebėjau laimėti prizą, už 1000-ąjį konkurso komentarą. Kadangi į vykusią apdovanojimo ceremoniją negalėjau […]

Rašyti komentarą

Jūs privalote prisijungti jeigu norite rašyti komentarą.