Tinklaraštis Pixel.lt, “Microsoft Lietuva” ir IT žurnalas “Naujoji Komunikacija” rengia straipsnių konkursą. Norite pasidalinti savo mintimis programavimo ar internetinių tinklalapių, aplikacijų tema? Straipsnių konkursas vyks nuo rugsėjo 1 dienos iki spalio 31 d., lygiai du mėnesius. Parašykite straipsnį ir galbūt Jūs gausite prizą vienoje iš šių kategorijų:

1) Geriausias straipsnis.
Į šią kategoriją įeina visi straipsniai dalyvaujantys konkurse.

2) Geriausias straipsnis .NET srityje.
.NET kategorijoje tikimės sulaukti straipsnių apie įvairiausius programavimo su .NET niuansus – nuo patarimų pradedantiems iki ekspertų „best practices“. Taip pat apie naujausias žiniatinklio technologijas kaip SilverLight ir AJAX ar aplikacijų kūrimą naudojant .NET 3.0 komponentus (WPF, WF, WCF). Jau artėja Visual Studio 2008 versijos pasirodymas, todėl būtų įdomu paskaityti apie ateinančias naujoves kaip linQ duomenų pasiekimo technologiją ar kitus naujus dalykus.

3) Geriausias merginos straipsnis.
Šia kategorija siekiame paskatinti Lietuvos programuotojas veikti aktyviau. Juk pirmoji programuotoja buvo moteris (Ada Lovelace)!

Laimėtojams atiteks:
XBOX 360 žaidimų konsolė (prie jos bus ir žaidimas), „Microsoft“ Bluetooth klaviatūros, „Microsoft“ Wireless Optical pelės, žurnalo „Naujoji Komunikacija“ prenumeratos ir Pixel.lt marškinėliai. Taip pat, geriausi straipsniai bus išspausdinti “NK” žurnale!

Kaip dalyvauti?
1) Užsiregistruokite tinklaraštyje Pixel.lt adresu http://pixel.lt/nariams/
Jeigu jau esate užsiregistravęs:
2) Nueikite į asmeninį profilį (http://pixel.lt/wp-admin/profile.php) ir pasitikrinkite ar visa reikiama informacija užpildyta teisingai: vardas, pavardė, el.pašto adresas.
3) Parašykite straipsnį. Jį galite atsiųsti el. paštu konkursas@pixel.lt arba įdėti į tinklaraštį (http://pixel.lt/wp-admin/post.php).
Pastaba: straipsnį atsiųsti ar įdėti privalote iki 2007m. spalio 31d. 23:50.

Apie ką rašyti?
Tema turi būti susijusi su programavimu arba internetiniais tinklalapiais, aplikacijomis.
Rinktis galite iš daugybės programavimo kalbų (pvz., PHP, C#, Java, SQL, ASP, Ruby), karkasų (pvz., Ruby on Rails) ir kitų technologijų (pvz., .NET, CSS, (x)HTML)
Kaip matote, tema labai plati.

O jeigu esate tik paprastas skaitytojas?
Jūs taip pat galite laimėti prizų! Jums tereikia balsuoti už straipsnį ir palikti prie jo komentarą, šiuo metu tinklaraštyje Pixel.lt parašyta daugiau nei 900 komentarų, o 1000-ojo komentaro autoriaus laukia maloni staigmena. Juo galite tapti Jūs.

Tvarka:
Dalyvio pateikiami straipsniai turi būti originalūs (ne nukopijuoti) ir prieš konkursą nepublikuoti kituose šaltiniuose. Po konkurso dalyvis gali publikuoti straipsnį savo asmeniniame šaltinyje (tinklaraštyje, asmeniniame tinklalapyje).
Pixel.lt įsipareigoja perskaityti visus straipsnius ir pranešti autoriui asmeniškai, jeigu straipsnį reikėtų šiek tiek patobulinti.
Pixel.lt pasilieka teisę pasirinkti dieną, kada bus straipsnis publikuotas, arba nepublikuoti jo visai.
Dalyvis pateikdamas straipsnį leidžia, Pixel.lt komandai jį patobulintu (ištaisyti gramatines, stiliaus klaidas ir t.t.)
Dalyvis pateikdamas straipsnį sutinka, kad laimėjimo atveju jo straipsniai būtų perpublikuojami, ne tik Pixel.lt, žinoma paliekant autorines teises. Savo ruožtu Pixel.lt komanda įsipareigoja autoriui pranešti, jeigu taip darys.

Vertinimas:
Pasibaigus konkursui Pixel.lt įsipareigoja per savaitę pranešti, kur ir kada vyks apdovanojimų ceremonija. Laimėtojams apie tai bus pranešta asmeniškai.
Vertinimo balą sudarys: Pixel.lt balsai, “Microsoft Lietuva” balsai, “NK” redakcijos balsai, protingų komentarų skaičius (daugiausiai komentarų gavęs straipsnis gauna 10 balų ir t.t.), skaitytojų vertinimas balais (verčiant į dešimtbalę sistemą).

Laimėtojai bus paskelbti per savaitę nuo konkurso pabaigos (nuo 2007.10.31).

Laukiame Jūsų straipsnių!

Rėmėjai
Pagrindinis rėmėjas ir organizatorius “Microsoft Lietuva”
Pagrindinis informacinis rėmėjas žurnalas “Naujoji Komunikacija”