Sveiki,
Norėčiau Pixel.lt bendruomenę, lankytojus, RSS prenumeratorius, autorius pasveikinti su 10 mėnesių Pixel.lt gimtadieniu.
Per šiuos mėnesius (o ypač paskutinįjį) mes stipriai išaugome. Dabar jau turime beveik 200 RSS prenumeratorių! Šį mėnesį laimėjome geriausio technologijų blog`o vardą. Dėkui jums visiems!

Šiandien ypatinga diena. Prieš savaitę gavome pasiūlymą, dėl jo derėjomės ir tarėmės iki šiandienos ankstaus ryto, kol rankos buvo galiausiai sukirstos. Pixel.lt nuo šiol yra UAB “Talpinimo Centras” nuosavybė. Tai pirmasis atvejis Lietuvoje, kai internetinis blog`as yra nuperkamas įmonės (tiesa, mūsų žiniomis tai bus ne paskutinis toks atvejis :) ). Tikriausiai daugelį iš jūsų domina už kokią sumą buvo parduota? Deja, negalime įvardinti konkrečios sumos, tačiau kaina buvo tikrai nemaža. Galime tik pakuždėti jums į ausį, kad ji yra keturių nulių zonoje. Taip, tai tikrai nemaža suma, kaip supratote bet kas tiek neinvestuotų, o atėjus naujiems savininkams, be abejonės, jūsų laukia pasikeitimai ir naujovės.
Ko jūs turėtumėte tikėtis?
Visų pirma turbūt reikėtų nuraminti skaitytojus, kad mes - asterisk, NePo ir Sandra (mūsų šaunioji redaktorė) liekame administruoti projektą, nors ir turėsime atsižvelgti į nurodymus iš viršaus. Tačiau nuo šiol tai mūsų ne tik laisvalaikio užsiėmimas, todėl galėsime įdėti daugiau jėgų ir žiūrėti į viską profesionaliau.
Pasikeitimai taip pat palies ir tuos, kurie mums rašo: geriausi kiekvieno mėnesio straipsniai bei autoriai sulauks ne tik moralinio, bet ir materialinio atlygio, todėl skubėkite rašyti mums jau dabar.
Po velykų prie jūsų visų pamėgtos rubrikos “Savaitgalio skaitiniai” prisidės dar keletas, iš kurių turbūt pati įdomiausia bus audio podcast.
Taip pat po velykų laukite startuojančio vieno dukterinio Pixel.lt projekto, kuris, jeigu bus toks pats sėkmingas kaip Paste.lt, gali išaugti į atskirą portalą.
Yra ir daugiau planų, kurių kol kas negalime atskleisti, tačiau jie palies mus visus: projekto iniciatorius, rašytojus ir skaitytojus.
Jeigu turite kokių nors pageidavimų, tai pats laikas juos dabar paskelbti.
Laukiame jūsų nuomonės ir komentarų.
Ramaus jums sekmadienio!

P.S. Tai tik balandžio pirmosios pokštas :)

Panašūs straipsniai


“Karalius mirė, tegyvuoja karalius.” komentarų: 15

 1. armands

  neblogai čia prasisukot :D tikėsimės, kad į naudą bus ir skaitytojam :)

 2. Slave

  Beje, šiandien pati netinkamiausia diena tokiai žiniai pranešti :(

 3. Aiwiz

  Oj ta balandžio pirmoji… :)

 4. dado1945

  Va ir žinok žmogau ar jūs čia google tradicijas tęsiate :) ar prisimelavote…

 5. romas

  liuks planai
  liuks pokštas, suveikė :)

 6. Sepa

  Jeigu čia tiesa, tai pasirinkote ne tą dieną jai pranešti…

 7. BaQC

  Ir jus su balandzio 1 :D

 8. Dot

  Ir jus su balandžio 1 :]

 9. -

  man va įdomu ar galima parduoti kitų straipsnius pasipelnant pačiam? ar gauta suma bus dalimis pasidalinta su tais kas jau čia rašė straipsnius? ar kaip čia ir kas? aš kadangi nerašiau čia nieko, tai dzin dzilia, o tie kur rašė ką mąsto?

 10. loputis

  ha ha geras bajeris, su balanžio 1 :D

 11. Martinas

  Su balandžio pirmaja?

 12. Sergej Kurakin

  Kvepia balandžio 1 pokštu.

 13. Sandra

  Taip, tai balandžio pirmosios pokštas :)

 14. Aphex

  Gerulis :) O aš jau patikėjau! Super.

 15. Laimėk XBOX 360 žaidimų konsolę! » Pixel.lt

  […] „Naujoji Komunikacija“ prenumeratoms ir dar gausybei kitų prizų laimėti. Šiandien ne Balandžio pirmoji ir tai ne apgaulė! Plačiau apie konkursą skaitykite čia (http://pixel.lt/konkursas). […]

Rašyti komentarą

Jūs privalote prisijungti jeigu norite rašyti komentarą.