Sveiki,
jau turbūt daugelis iš jūsų girdėjote apie šiemet vykstančią tinklaraščių ir interneto konferenciją BLOGin 2008. Jeigu nežinojote, bet vis dar norite patekti - paskubėkite. Beliko mažiau negu 30 bilietų.

Taip pat šiemet vėl rengiami geriausių tinklaraščių rinkimai. Kadangi pernai mes jau laimėjome technologijų kategorijoje, šiemet nebeagituojam balsuoti už šį tinklaraštį. Tačiau visgi, noriu pasiūlyti balsuoti ir pareikšti nuomonę apie geriausius tinklaraščius. Kai kam tai bus motyvacija pasistengti labiau. Tai atlikti galima Alfa.lt portale - “BLOGin 2008: Geriausių tinklaraščių rinkimai“.
Taip kaip ir kitos tematikos blogas - Dievų Žiniasklaida, norėčiau pristatyti kolegas iš technologijų kategorijos.

 • A. Aleksandravičius http://www.nejau.net - asmeniškai šio blogo neskaitau, tačiau jis turi beveik 100 prenumeratorių.
 • Aurimas Online www.aurimas.eu - šiuo metu aprimęs, tačiau rašo įdomiai.
 • Blogas.lt/Internetas - pristatyti šio blogo turbūt nereikia. Jį privalote skaityti visi. Įvairios “slaptos” naujienos/gandai, kurie būna tikslūs. Ir stebėtinas anonimiškumas.
 • http://boom.lt/ - programinės įrangos blogas. Jame rašyti galite visi, lygiai taip kaip ir . Asmeniškai aš balsavau už jį (aišku, todėl, kad esu administratorius :) ).
 • InformacijosApsauga.lt - įdomus tinklaraštis apie informacijos apsaugą Lietuvoje. Jeigu turėčiau tris balsus - trečiasis būtų atitekęs jam.
 • www.nezinau.lt - vėlgi, šio tinklaraščio pristatinėti turbūt nereikia. Pernai metais jam nepasisekė laimėti, šiais metais jis yra ryškus lyderis (bent jau šio straipsnio rašymo metu).
 • Povilas Balzaravičius http://pawka.linija.net/ - šis žmogus rašo nedažnai, bet jo pamąstymai ir straipsniai verti dėmesio. Beje, jis yra parašęs ir į
 • www.radiocool.lt - puiki gizmodo.com alternatyva Lietuvoje. Netgi geresnė - ne toks didelis srautas, o sužinai daug.
 • http://tikra.info - “tik tikra informacija”. IT naujienos ir pan. Kada nors tokie blogai nukonkuruos Delfi`us :)
 • Vaidas Žilionis http://www.zilionis.net/ - be komentarų. Daug kam žinomas - rašo aktualiai ir pateikia įdomią informaciją.
 • Vidmantas // emptydot.com - programuotojas, įdomus žmogus ir tikrai vertas dėmesio blogeris. Bei vienas iš tų kelių lietuvių blogerių, kurie yra mano prenumeruojamų RSS sąraše.

Ką gi, pasirinkimas didelis. Pareikškit savo balsą - blogeriams jo reikia. P.s. palaikyti galite ir vieno iš mūsų administratorių, NePo, komiksų tinklaraštį Co.Nepo.lt kategorijoje “Medijos”. :)

Susitiksim 2008!

Atnaujinimas 2008-03-39 17:05: balsuojama nesąžiningai. Gavome informacijos iš organizatorių, jog panaudoti ir užsienio IP adresai. nepritaria tokiems žingsniams ir jau yra sprendžiami tolimesni veiksmai. Pirmadienį organizatoriai nuspręs ar pasitrauks iš balsavimo, ar bus imtasi kitų priemonių.
P.s. kad ir kas taip elgiasi, žinokite, jog tai mums naudos neduoda.

Panašūs straipsniai


“BLOGin 2008 ir tinklaraščių rinkimai” komentarų: 2

 1. IdeaG

  Jap, kolegos, susitiksim BLOGin :) Sekmes tinklarasciu konkurse - jei lamesit, pajamsiu interviu :D

 2. Pawka

  Paglostei savimeilę ;-)

Rašyti komentarą

Jūs privalote prisijungti jeigu norite rašyti komentarą.