Archyvas: ‘Lapkritis, 2007’

Neįsivaizduoju profesionalaus IT projektų vystymo be kodo kontrolės priemonių. Nesvarbu, ar dirbi prie mažo asmeninio projektėlio, ar didelės komercinės taikomosios programos, kodo kontrolė yra tai, kas tau padės suvaldyti krūvas nuolat besikeičiančio kodo tarp daugelio kūrėjų. Tai yra, taip sakant, ATŠAUKTI funkcionalumas programavimo procese.
Skaityti toliau »

Sveiki,
po šiokios tokios snieguotos pertraukos sugrįžta :)
Ką gi, pasibaigė Pixel.lt . Nugalėtojai paskelbti. Konkurso metu, prie Pixel.lt bendruomenės prisijungė daug naujų narių, tikiuosi, jog jie ir toliau jais išliks ir pasidalins savo mintimis programavimo ir pan. temomis. Taip pat tikiuosi, jog artimiausiu metu vėl surengsime kokį nors konkursą.
Savaitgalio :
Griebk RoR knygą!
C# protected internal matomumo modifikatorius
CSS Animations in Safari
Hacking in International Keyboard Support in AIR beta 2
How will OpenID change your site?

Gero savaitgalio!

Visi ilgai ir nekantriai laukiate konkurso rezultatų? Štai jie pagaliau yra!
Bet prieš paskelbdami nugalėtojus norėtume pasidžiaugti sėkmingai įvykusiu konkursu. Sulaukėme daug puikių straipsnių, tiesa, labai gaila, jog merginos buvo neaktyvios, nes dabar susidaro įspūdis, kad programuotojais gali būti tik vyrai. Merginos pasitempkite!
Visi kurie nepateko tarp nugalėtojų arba nespėjo parašyti straipsnių - nenusiminkit, tai buvo pirmasis mūsų bandymas suorganizuoti konkursą ir padalinti prizus, galime drąsiai pasakyti, jog mums jis patiko, todėl laukite prizų ir ateityje. O dabar nugalėtojai yra…
Skaityti toliau »

Sveiki,
pranešu džiugią ir tuo pačiu nelabai džiugią naujieną - , kurio metu buvo galima laimėti Xbox 360 žaidimų konsolę bei dar daugybę prizų, baigėsi. Liko tik išrinkti kas laimėjo, greitu metu laukite šių žinių. Tiesa, nepamirškite, jog jūsų komentarai ir balsai straipsniuose turi labai didelės įtakos jų įvertinimams, tad jūs vis dar galite komentuoti bei pateikti savo nuomonę. 1000-ojo komentaro autorius bus apdovanotas! Galbūt tai būsi Tu ?
Na o štai šioje nuorodoje rasite visus straipsnius dalyvaujančius konkurse: .
(p.s. jeigu ten nėra Tavo publikuoto straipsnio, nepergyvenk - konkurse jis vistiek dalyvauja, tik parašyk į komentarus jog jo nėra)
Taip pat norėčiau pasakyti, jog tie kurie nespėjo sudalyvauti konkurse - galimybę dar tikrai turės ;)

Ačiū visiems rašantiems, komentuojantiems ir vertinantiems!