Archyvas: ‘Liepa, 2007’

Vienas dalykas, kuris man nepatinka , kad beveik kiekvieną dalyką galima realizuoti mažiausiai dviem skirtingais būdais. Todėl nuolat kyla klausimas, o kuris geresnis? Kuris būdas teisingas? Nusprendžiau išbandyti keletą funkcijų ir pateikti jums rezultatus. Jokių apibendrinimų aš nedarysiu, tikiuosi tai padarysite jūs straipsnio komentaruose.
Skaityti toliau »

Sveiki,
su saulėtu savaitgaliu (at last!!!).
šiam savaitgaliui:
Security Corner: SQL Injection ()
Pagalbiniai failai. Robots.txt, sitemap ir kt. ()
10 Tips That Every PHP Newbie Should Know ()
Mažas PHP tipsas produktyvumui patobulinti ()

Gero savaitgalio!

Iš tiesų pirmąjį scenarijų parašiau ne aš, o IdeaG, tačiau aš nusprendžiau tęsti jo pradėtą darbą. Taigi ką naujo sužinosite šiandien? Šį kartą norėčiau pristatyti POST metodą ir darbą su formomis.
Skaityti toliau »

Sveiki,
su lietinguoju prailgintu savaitgaliu! Šią savaitę buvo publikuotas NePo straipsnis apie tinklalapių autorizavimą pagalba - “Paprastas prisijungimas“.
Šios savaitės :
“Elgsena paremtas” programavimas(angl. Behaviour Driven Development). III dalis. ()
AJAX/PHP - the beginners guide to loading external content ()
Objects, Applications & Applets ()

Gero savaitgalio!

Kažkada ir aš buvau jaunas, nepatyręs programuotojas. Geriausias būdas išmokti , tai pradėti programuoti šia kalba. Taigi, aš nusprendžiau sukurti nedidelę sistemėlę. Be abejonės, man reikėjo administravimo dalies, o koks administravimas be autorizavimo? Tuo metu iš interneto parsisiunčiau 10 skirtingų pavyzdžių, kuriuose buvo realizuotas autorizavimo principas. Deja, iš 10 veikė tik 2, iš kurių pasirinkau vieną, net nesusimąstydamas naudojau ilgą laiką. Sesijos man tuomet buvo kažkas iš anapus. Dabar pabandysiu paaiškinti - kas, kaip ir kodėl.
Skaityti toliau »