Archyvas: ‘Kovas, 2007’

Sveiki,
štai jau 20-asis savaitgalio skaitinys. Gavome nemažai komentarų apie juos, daugelis buvo teigiami atsiliepimai, tad šių skaitinių nežadame nutraukti.
Šią savaitę buvo parašytas straipsniukas “Require() vs include()“.
:
Greita prieiga prie Rails projektų 1 dalis ir 2 dalis.
bazė - wifi - ralink
Form field hints with CSS and JavaScript
Ruining the User Experience
Cross-Browser Scripting with importNode()

Taip pat noriu šiek tiek suintriguoti, viduje vyksta tam tikri pasikeitimai, kai tik bus pilnai susitarta ir įgyvendinta jums pranešime apie ypatingas naujienas. Būkit pasirengę!

Gero savaitgalio ;)

Sveiki, šis straipsniukas skirtas labiau pradedantiems programuotojams, daugelis manau turėtų žinoti kuo skiriasi šios dvi funkcijos. Tačiau gavau prašymą parašyti apie tai straipsnį, tad pasidalinsiu savo išmone.
Taigi, kuo skiriasi () nuo ()?
Skaityti toliau »

Sveiki,
labai atsiprašau, jog skaitinius pateikiu tik šiandien, tačiau vakar buvo ‘Shutdown Day‘. Šią savaitę ernetas parašė straipsnį, apie proxy serverį webmail’ui.
Kadangi vėluoja ir jau nebedaug liko iki savaitgalio galo, tai pateikiu keletą lengvų skaitinukų:
The Top 10 Attributes of a Great Programmer
What does the hot girl at the party think of your programming language?
Calculate your caffeine intake
Geros ateinančios savaitės ;)

Tikriausiai esame susidūrę su tokiais atvejais kai randame labai patogią ir gerą programą, bet jai trūksta saugumo. Taip yra ir su MagicMail Monitor pašto programa – ji gana patogi, lengva ir sparti. Deja, ji neturi SSL ir TLS palaikymo ir todėl su ja be jokių papildymų negalima tikrinti GMail pašto sąskaitos. Mes paneigsime šį teiginį įdiegdami lengvą serverį į MS Windows sistemą.
Skaityti toliau »

Sveiki,
ši savaitė ypatinga - laimėjo geriausio technologijų blogo apdovanojimą. Ta proga lankomumas keletui dienų išaugo net 3 kartus, tikimės jog bent dalis iš jų pasiliks ir prisidės prie projekto.
Taip pat šią savaitę buvo parašytas straipsnis apie ‘Alt’ ir ‘Title’ atributus.
šiam savaitgaliui:
Pašto adreso apsauga nuo išorės (pirmasis Lietuviškas skaitinys! Žmonės, nebūkit kuklūs, jeigu parašėt kažką vertingo - pasidalinkit komentaruose arba atsiųskit el. paštu ir mes įdėsime į skaitinius. Taip pat galite įdėti savo straipsnius ne tik kaip skaitinius, bet ir pilna versija. Juos netgi galima pas mus įkėlinėti per rss. El. paštas info@)
(The Only) Ten Things To Know About CSS
CSS+Javascript power. Fancy menu
Tableless forms

Gero savaitgalio!

Sveiki, tikriausiai daugelis žino “” ir “” atributus, tačiau ar jūs juos naudojate ir ar teisingai suprantate jų prasmę?

Kažkada man net nebūtų kilusi mintis, jog jie yra reikalingi ar būtini. Validator`ius prašydavo juos įvesti, tad dažniausiai ignoruodavau arba visur padarydavau =”" ir galėdavau būti ramus, tačiau šiais, naujausiais technologijų laikais, tai yra ‘‘ nusikaltimas!
Skaityti toliau »

Sveiki,
šiandien visa Lietuvos blogsfera kaip išprotėjus blogina ir gyvai, ir pusiau gyvai iš pirmosios Lietuviško blogerių konferencijos.
Jau rašiau šiek tiek anksčiau, jog mes buvom nominuoti į geriausio technologijų blogo vietą. Ir mums pavyko, laimėjo geriausio technologijų blogo prizą!
Ačiū visiems balsavusiems ir palaikiusiems. Tai tikrai nemažas pripažinimas ir didelis paskatinimas gyvuoti toliau!

Sveiki,
visas merginas ir moteris skaitančias mūsų blogą sveikiname su praėjusia moters diena! Na ir visus su ateinančia Kovo 11.
Šią savaitę publikavom tik vieną straipsnį, kurį parašė IdeaG - “Nuotykiai Ubuntu pasaulyje - II dalis. Šeimyniniai konfliktai“.
šiam savaitgaliui:
Semantics and Structure
Search Engine Ranking Factors
Web 2.0: What Is It Really?

Gero ilgesnio savaitgalio!

Ką tik apturėjau pirmą rimtesnį konfliktą su savo sistema, taigi, noriu pasidalinti įspūdžiais. Pirmiausia pastebėjimas - niekada neužpildykite savo disko iki 100% žymos, nes tuomet sistema gali imti elgtis neprognozuojamai. Apie tai ir pabandysiu papasakoti toliau.
Skaityti toliau »

Sveiki,
praėjusi savaitė kažkodėl labai mieguista - papublikuotas tik vienas straipsnis - “Duomenų bazių normalinės formos“, kurį parašė Nepo.
Kadangi mes palaikome blogerių konferenciją (dešinėje galite pamatyti banerį), tai palaikome ir geriausių Lietuvos blogų rinkimus. Pareiškite savo nuomonę, ir žinoma neužmirškite (kandidatuojame į geriausią technologijų blogą) :)
Šio savaitgalio :
15 CSS Properties You Probably Never Use (but perhaps should)
The right way to read files with PHP
Variables in your CSS via PHP
Build Your Own RoR Web Applications
Where Our Standards Went Wrong (A List Apart)
Semantic Flash: Slippery When Wet (A List Apart)

Gero savaitgalio